Docenten

Op dit moment zijn er zes docenten aan het werk in het Strijkdomein:
Kijk op onze websites om te kijken naar lesvormen, prijzen en lesdagen.
of neem contact met ons op via een emailberichtje

 

Rata Kloppenburg – cello

www.rataklop.nl
rata@strijkdomein.nl

Anne van Laar – cello

www.vanlaarcelloschool.nl
anne@strijkdomein.nl

Annemarie van Prooijen – viool

www.viooltalent.nl
annemarie@strijkdomein.nl

Laura Keuzenkamp – altviool en viool

www.vioolles-denhaag.nl
laura@strijkdomein.nl

Cody Takacs – contrabas

cody@strijkdomein.nl

Samara Baumgärtner- Bertsch – muziektherapie

www.uniek-in-muziek.nl
samara@strijkdomein.nl